‘O fotoğrafları silin! Yoksa işinizden olursunuz’

‘Kuzey Güney’, ‘Kara Para Aşk’, ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’ ve ‘Bir Başkadır’ gibi çok izlenen yapımlarda kamera karşısına geçen Öykü Karayel ile ikiz kardeşi sürekli birbirine karıştırılıyor.

Ezgi Karayel, Kasım 2020’de Cihangir’de objektiflere takılmıştı. Bir kadın arkadaşıyla yemek yiyip kahve içen Karayel’i görenler, ünlü olan ikizi ile karıştırmış ve fotoğraf çektirmek istemişti.

“BEN ÖYKÜ DEĞİLİM”

Fotoğraf isteklerini geri çeviren Ezgi Karayel, “Ben Öykü değilim, kız kardeşiyim” açıklamasını yapmıştı. Karayel, kendisini bekleyen muhabirlere de, “Boşuna beklemeyin, Öykü değilim ben” demişti.

“BENİ NEDEN ÇEKİYORSUNUZ?”

32 yaşındaki Ezgi Karayel, daha önce de gazetecilerin kendisini görüntülemesine sinirlenmişti. Nişantaşı sokaklarında elinde bastonuyla objektiflere yansıyan Karayel, “Ben Öykü değilim, beni neden çekiyorsunuz?” diyerek tepki göstermişti.

“ARTIK BİZİ ANNEM BİLE KARIŞTIRIYOR”

Öykü Karayel’in ikiz kardeşi, önceki akşam Cihangir’de bir mekandan erkek arkadaşı ile çıktı. Flaşlar patlayınca neye uğradığını şaşıran Karayel, “Ben Öykü değilim. Hemen sil o fotoğrafları. Artık bizi annem bile karıştırıyor” sözleriyle tepkisini dile getirdi.

ERKEK ARKADAŞINDAN GAZETECİLERE TEHDİT!

Ezgi Karayel’in yanında bulunan erkek arkadaşı, “O fotoğrafları silin hemen. Yoksa işinizden olursunuz” diyerek, basın mensuplarına tehditler savurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir