Tek Ayak Üstünde Türlü Türlü Uyduruyorlar! En Çok Yalan Söyleyen 4 Burç

Farklı insanlar Güneş burçlarına bağlı olarak farklı özelliklere sahiptir. Bazı insanlar kibar davrandıklarını sanırken aslında kabalaşırlar. Kimisi cömert bir yapıya sahiptir, kimisi ise öfkesini her zaman göstermenin yollarını bulur. Aynı şekilde yalan söyleme yeteneğine sahip burçlar da azdır. Bu insanlar korkmadan insanların yüzüne yalan söylerlerdi. İster yabancı olsun, ister en yakını olsun, bu kişilerin doğruluk ve dürüstlük yolunda yürümeleri pek mümkün değildir.

Yalan söylemeyi hoş buluyorlar. Aslında bu insanlar işi bitirmek için yalan söyleyecek ve bunu yapmaktan utanmayacaktır. Üstelik bu insan yalan söyleme alışkanlığını, durumlardan kaçmak ve senaryoları kendi lehlerine çevirmek için kullanır. İlginç olan şu ki, bu insanlar yalan söylediğinde özgüvenleri etraflarındaki herkese blöf yapabilir.

İnsanların önünde en çok yalan söyleyen veya kendilerini kurtarmak için hikayeler uyduran burçlar hakkında bilgi edinin:

1. İkizler

Merkür İkizler burcunu yönetir. Bu millet tıpkı sembolleri gibi iki yüzlüdür. İletişim becerileri elit nitelikleridir. Aynı şey onların birkaç dakika içinde hikayeler oluşturmalarına da yardımcı oluyor. İkizler oldukça zekidir. Bu nedenle gevezelik etme yeteneklerini kendi çıkarları için kullanmaya çok vakit harcamazlar bile.

Ayrıca sahip oldukları her şeyi göstermeyi severler. Ve bu yerlilerin sahip olmadığı şey hakkında yalan söylüyorlar. İkizler burcu insanı sosyal ortamda karizmasını korumak için yalana ve gerçek dışı yollara yönelir. Ancak bir yandan da bu yerliler yalan söyleme alışkanlığının kimseye zarar vermemesine dikkat ederler.

2. Terazi

İkizler iki yüzlü yalancıysa, Terazi burcu insanları da yalan söylemenin tipik kralları ve kraliçeleridir. Yalanlarını o kadar güçlü bir şekilde ortaya koyacaklar ki, onlara inanmaktan uzak duracaksınız. Terazi yerlileri Venüs gezegeninin niteliklerine sahiptir, bu da onları kelimelerin ve hayallerin yaratıcısı yapar. Dolayısıyla bu insanlar güç ve hikaye oluşturmanın mükemmel bir birleşimidir.

Terazi insanları yalanları birçok nedenden dolayı kullanır. Başları belaya girdiğinde yalan söylerler. Statülerinin eksik olduğunu düşündüklerinde yalan söylerler. Bir durumu kazanmak istediklerinde bu yerliler o zaman da yalan söylerler. Ancak zihinleri sıklıkla doğru ile yanlış arasındaki savaşlarla karşı karşıyadır ve bu da onları birlikte olunması gereken büyüleyici kişilikler haline getirir.

En çok yalan söyleyen burçlar listesinde yer almalarının ardındaki en önemli gerçek, bu kişilerin manipülatif ve değiştirici yalancı olmalarıdır. Kelimelerini saniyeden çok kısa bir sürede değiştirip en çekici şekilde söylüyorlardı. Bazen sözleriyle, konuşmalarıyla karşıdakini zorluyormuş gibi görünürler.

3. Yengeç

Bu insanlar akıllıca oynuyorlar. Hatalarını kabul ederler. Ancak bir an sonra bu insan, hıçkırıklarla dolu yalan dolu bir hikayeyle karşınıza çıkarlar. Ay, Yengeç burcunu yönetiyor ve bu da bu insanları empati ve duygularla dolu kılıyor. Aynı zamanda yaratıcılıklarına ve dürüst görünümlerine de bir artı puan katar (ki bu genellikle değildir).

Yengeç erkekleri ve kadınları çoğunlukla yalanlarını konuşmalarında birini etkilemek veya tetiklemek için kullanırlar. İlginç görünmek istiyorlar, bu yüzden bu insanlar ya kahraman-kurban ya da kahraman oldukları hikayeler uyduruyorlar. Sadece bu değil, bu insanlar o kadar iyi yalan söyleyen burçlardır ki, yalan söyleme yeteneklerini başkalarının eğlencesi için kullanacaklardır.

Empati ve duyguların etrafını sardığı için Yengeç burcunun yalanlarıyla asla kimseye zarar vermeyeceğini unutmayın. Ayrıca, yalan söyleme becerileri olağanüstü olduğundan, hiç kimse bu kişilerin de yalancı olabileceğini düşünmemelidir. Ama biri biraz kazarsa bu insanların ne kadar yalancı insanlar olduğunu görecektir.

4. Akrep

Akrep erkekleri ve kadınları insanları ayartır. Genellikle insanların duymak istediklerini söylerler. Çoğunlukla birinin tarafında olmak için yalanları kullanırlar. Gezegen Mars, Akrep burcunu yönetiyor, bu da onlara karlı ve kazanan taraftan korkmadan taraf değiştirme ve sözcükleri değiştirme konusunda güven veriyor. Bu insanlar dikkat çekmek için gerçeği bile çarpıtıyorlar. Ayrıca, durumu daha da kızıştırmak için, bu insan yalanlarını aşırı uçlara götürür ki bu bazen çoğu kişiye kaba görünür.

İnsanların siyaset dediği şeye oyun diyorlar. Akrep burcu insanları ihtiyaçları ve çıkarları doğrultusunda insanları etkilemek için hiçbir boşluk bırakmazlar. Aslında bu insan durumu, hatta en karanlık sırları bile işleri kendi lehlerine çevirecek şekilde yeniden düzenleyecektir. Akrep’in en çok yalan söyleyen burçlar arasında yer aldığını ve yalanlarının bazen insanı derinden yaraladığını söyleyebiliriz.

Yalan söyleme alışkanlıkları o kadar kötü ki, insanlar arasında kavgalara ve daha kötü durumların ortaya çıkmasına ve bir kişinin diğerine düşman olmasına neden olabilir. İlginç olan, Akrep burcunun sabırla beklemesi ve ardından hikaye dolu çantalarını çöpe atmasıdır. Bu sayede hem kendilerini kurtarmış oluyorlar hem de karşısındakini herkesin gözünde kötü hale getirmiş oluyorlar. Dolayısıyla astrolojiye göre bunlar mükemmel ve son derece ikna edici yalancılardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir