Usta Analist BNB, ARB ve TIA Coin İçin Giriş Hedeflerini Açıkladı!

Geniş takipçi kitlesine sahip bir kripto analisti, en büyük kripto borsası Binance’ın yerel tokeni BNB’nin alacağı pozisyonu açıklıyor. Analist ayrıca, Ethereum katman-2 çözümü ABD’de uzun vadeli yükselişte olduğunu söylüyor. Son olarak analist, son günlerin popüler tokeni TIA Coin için görünümünü güncelliyor.

Altcoin Sherpa: BNB için bu seviyelerden giriş uygun

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, spot Bitcoin ETF beklentilerinin ortasında piyasa bekleme modunda. Bu durgun ortamda Altcoin Sherpa takma adlı popüler analist, son tahminlerini paylaştı. Analist, Binance Coin’in (BNB) muhtemelen kısa vadede düşüşe geçeceğini tahmin ediyor. Ancak bu yıl büyük bir yükseliş yaşayacağını tahmin ediyor. BU bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

BNB: Bence 285 dolar civarında teklif verin. Mevcut alan şüpheli ve tüm piyasa (şu anda) sallantılı. Yine de bu konuda hala yükseliş var. Bence 2024’te BNB için güçlü kazançlar göreceğiz. Çoğunlukla bu yükseliş, Binance launchpad projeleri ve daha fazlası aracılığıyla olacak.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Analistin grafiğine göre 0,236 ve 0,382 Fibonacci geri çekilme seviyeleri olan 305,9 dolar ve 286 dolar, hala BNB için destek görevi görüyor. Bu arada BNB, son 24 saatte %2,78 düşüşle, yazı sırasında 307,4 dolardan işlem görüyordu. Token haftalık grafiğinde de %2,85 değer kaybetti.

ARB kısa vadede düşse de uzun vadede yükselişte!

Analist daha sonra Ethereum (ETH) katman-2 ölçeklendirme çözümü Arbitrum’a (ARB) bakıyor. Altcoin Sherpa, ARB’de uzun vadeli yükselişte olduğunu söylüyor. Ancak kısa vadede daha düşük işlem aralıklarına düşmesini bekliyor. Bu doğrultuda analist, şu değerlendirmesini paylaşıyor:

ARB: Bunun hala güçlü olduğunu ve fiyatın bazı net aralıklara sahip olduğunu düşünüyorum. 1,80 dolar gibi bir teklif verebilirim ve bu iyi bir başlangıç noktası olur. İşler kötüye giderse 1,60 dolarlara kadar inen teklifler olabilir. Yine de bu yüksek zaman diliminde yükseliş devam ediyor.

Kaynak Altcoin Sherpa

Bu arada Arbitrum, son 24 saatte %5,95 düşüşle yazı sırasında 1,78 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte ARB, haftalık grafiğinde %22,8 yükseliş kaydetti.

Analiste göre TIA Coin yoluna devam edecek!

Son olarak analit, herkesin kendi merkezi olmayan ağlarını minimum maliyetle başlatmasını sağlamak için tasarlanmış bir Blockchain olan Celestia’yı (TIA Coin) ele alıyor. Analiste göre TIA Coin muhtemelen daha yükseğe çıkacak. Bu doğrultuda analist, TIA Coin için şu hedefleri açıklıyor:

TIA: Dürüst olmak gerekirse, bu şeyler genellikle gittiğinde, oldukça güçlü devam edecekler. Bu bir süre doğrandı/konsolide oldu, bence bir sonraki ayak geliyor. 14,30 dolar ve üzeri teklif verin, belki alırsınız.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada TIA Coin, son 24 saat içinde %4 düşüşle yazı sırasında 15,24 dolarda işlem görüyordu. Bununla birlikte TIA, haftalık grafiğinde %27’den fazla artış kaydetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir